KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16066119
nr 1606 6119
Helmer Avasalu
(1908-2000), Sverige
Signerad, daterad 85. Stilleben. Akvarell, bildmått: 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 42x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 mars 2024
kl 19:47:03
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Helmer Avasalu
Läs mer om Helmer Avasalu